PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259945}

Prestiż

The Prestige
8,1 398 758
ocen
8,1 10 1 398758
7,5 42
oceny krytyków
Prestiż
powrót do forum filmu Prestiż

Jak można było tak zepsuć film?! Po co dodali te klonowanie do fabuły?! Nie miałbym nic przeciwko gdyby była jakaś wzmianka, że to fantastyka, albo s-f. Przecież mógł znowu zatrudnić dublera do tej sztuczki. Do fingowania śmierci to samo. Tamten by umarł, ale film byłby realny. Za coś takiego nie mogę wystawić oceny wyższej niż 5.

ocenił(a) film na 8
McGyverPL

Dokładnie. Gdyby nie było elementu sci-fi film byłby lepszy. No i tak jak piszesz, nie ma wzmianki że to film sc-fi, wtedy jeszcze dałoby się to zrozumieć.

użytkownik usunięty
McGyverPL

Również zgadzam się w 100%. Jednak mam mały dylemat z wystawieniem oceny ponieważ film był naprawdę świetny prócz tej jednej wzmianki o tej całej maszynie, tylko to raziło mnie tutaj po oczach, świetne rozwiązanie z bratem bliźniakiem po prostu doskonałe, super dialogi, o grze aktorskiej sie zazwyczaj nie wypowiadam bo średnio się na ne znam ale tutaj mi się to wyjątkowo podobało, tylko ta cholerna maszyna. A wystarczyło zrobić prostu trick i tak jak w przypadku Iluzjonisty wpisac do gatunku "fantasy" lub "sc-fi" i wszystko byłoby pięknie i nikt nie mógłby miec pretensji. Chyba musze obejrzeć ten film jeszcze raz żeby wystawic ocene bo widzialem go dobry rok temu i musze sobie go dokladnie przypomnieć i sie mu przyjrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones