filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ofiry
2019
http://www.israelfilmacademy.co.il/
Izraelska Akademia Filmowa
Data wręczenia nagród:
22 września
Ofir
Najlepszy film
wygrane
Straszne dni
(2019)
nominacje
Kobieta pracująca
(2018)
Tel Awiw w ogniu
(2018)
The Unorthodox
(2018)
Trylogia o miłości: Uwiązani
(2019)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Liron Ben-Shlush]
Liron Ben-Shlush
jako Orna w filmie
Kobieta pracująca
(2018)
nominacje
Maria Belkin
Golden Voices
(2019)
Neta Elkayam
Mamy
(2019)
Nelly Tagar
Neffilot
(2019)
Hani Furstenberg
The Golem
(2018)
Najlepszy aktor
wygrane
[Eran Naim]
Eran Naim
jako Rashi w filmie
Trylogia o miłości: Uwiązani
(2019)
nominacje
Moshe Folkenflick
Geula
(2018)
Yehuda Nahari
Straszne dni
(2019)
Tom Mercier
Synonimy
(2019)
Shuli Rand
The Unorthodox
(2018)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Hadas ben Aroya]
Hadas ben Aroya
jako Billy w filmie
Peaches and Cream
(2019)
nominacje
Evelin Hagoel
Golden Voices
(2019)
Riki Gal
Mamy
(2019)
Evelin Hagoel
Neffilot
(2019)
Shifi Aloni
The Unorthodox
(2018)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Dover Koshashvili]
Dover Koshashvili
jako Miho w filmie
Peaches and Cream
(2019)
nominacje
Oshri Cohen
Kobieta pracująca
(2018)
Amitai Yaish
Straszne dni
(2019)
Yaniv Biton
Tel Awiw w ogniu
(2018)
Yoav Levi
The Unorthodox
(2018)
Yona Rozenkier
Zanurzenie
(2018)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Yaron Shani]
Yaron Shani
Trylogia o miłości: Uwiązani
(2019)
nominacje
Erez Tadmor
Neffilot
(2019)
Gur Bentwich
Peaches and Cream
(2019)
Nadav Lapid
Synonimy
(2019)
Eliran Malka
The Unorthodox
(2018)
Najlepsza charakteryzacja
wygrane
The Unorthodox
(2018)
Orly Ronen i Sigalit Grau
nominacje
Mamy
(2019)
Meirav Boshusha-Horovitz
Peaches and Cream
(2019)
Hila Mins
Straszne dni
(2019)
Maya Grastal
Zanurzenie
(2018)
Carmit Buzaglo
Najlepsza muzyka
wygrane
Mamy
(2019)
Nir Maimon
,
Yossi Mar-Haim
,
Ehud Banai
,
Dudu Tassa
nominacje
Geula
(2018)
Assaf Talmudi
Peaches and Cream
(2019)
Nir Matarasso
,
Assa Raviv
,
Tom Darom
The Unorthodox
(2018)
Ophir Leibovitch
Zanurzenie
(2018)
Israel Bright
Najlepsza scenografia
wygrane
The Unorthodox
(2018)
Ido Dolev
nominacje
Golden Voices
(2019)
Sandra Gutman
Mamy
(2019)
Vic Peretz
Peaches and Cream
(2019)
Barak Vazan
Straszne dni
(2019)
Dani Avshalom
Najlepsze kostiumy
wygrane
The Unorthodox
(2018)
Hava Levi Rozelsky
nominacje
Golden Voices
(2019)
Rona Doron
Kobieta pracująca
(2018)
Keren Eyal Melamed
Mamy
(2019)
Rachel Ben Dahan
Straszne dni
(2019)
Laura Sheim
,
Naomi Bar Or
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Synonimy
(2019)
Shai Goldman
Młody Izraelczyk ucieka do Paryża, aby zapomnieć o swojej ojczyźnie i ułożyć sobie życie w nowym kraju.
nominacje
Peaches and Cream
(2019)
Guy Raz
Straszne dni
(2019)
Amit Yasur
The Golem
(2018)
Rotem Yaron
The Unorthodox
(2018)
Yaron Scharf
Najlepszy dobór obsady
wygrane
Straszne dni
(2019)
Orit Azoulay
nominacje
Peaches and Cream
(2019)
Galit Eshkol
Tel Awiw w ogniu
(2018)
Galit Eshkol
The Unorthodox
(2018)
Michal Koren
Trylogia o miłości: Uwiązani
(2019)
Maya Kessel
Najlepszy dźwięk
wygrane
Mamy
(2019)
Shai Sivan
,
Itzik Cohen
,
Tuli Chen
nominacje
Peaches and Cream
(2019)
Aviv Aldema
,
Yahav Shemesh
Straszne dni
(2019)
Tuli Chen
,
Alex Claude
The Golem
(2018)
Yuval Bar-on
The Unorthodox
(2018)
Gil Toren
,
Avi Mizrahi
,
Vitali Grinshpun
Najlepszy film dokumentalny poniżej godziny
wygrane
Zona Kamoni
(2019)
Haggai Arad
,
Sharon Yaish
,
Elad Peleg
,
Yael Shachar
nominacje
Elifelet
(2018)
Ayelet Kait
,
Shaked Goren
,
Amir Harel
Nie ma lwów w Tel Awiwie
(2019)
Liat Kamai-Eshed
,
Duki Dror
Once Upon a Boy
(2019)
Uri Levi
Rachel Agmon
(2017)
Yair Agmon
,
Assaf Amir
Najlepszy film dokumentalny powyżej godziny
wygrane
Jonathan Agassi uratował mi życie
(2018)
Tomer Heymann
,
Barak Heymann
Dokument ukazuje życie gejowskiego aktora filmów porno Jonathana Agassiego.
nominacje
Czarny miód
(2018)
Hadas Kalderon
,
Yair Qedar
,
Uri Barbash
Król Bibi
(2018)
Dan Shadur
,
Liran Atzmor
Shaike - HaChayim HaNistarim shel Shaike Ophir
(2019)
Ari Davidovich
,
Anna Somershaf
Zohar: powrót
(2018)
Dani Rosenberg
,
Yaniv Segalovich
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Yom Ragil
(2018)
Lee Gilat
,
Aviv Ben Shlush
,
Roei Zioni
,
Ori Burg
Cierpliwość dwóch sióstr zostaje wystawiona na próbę w obliczu choroby ojca.
nominacje
Dina Malul Osa Milchama
(2019)
Adar Shafran
,
Amit Saragosi
,
Roni Abramovski
,
Tami Cohen
Girl With a Fork in a World of Soup
(2018)
Eran Wolfson
,
Yotam Knispel
,
Sapir Rubin
How to Swim
(2018)
Leah Tonic
,
Noa Gusakov
Veil
(2018)
Eyal Shiray
,
Orit Fouks Rotem
,
Tinkerbell
Najlepszy montaż
wygrane
The Unorthodox
(2018)
Arik Lahav-Leibovich
nominacje
Neffilot
(2019)
Einat Glaser-Zarhin
Peaches and Cream
(2019)
Maya Kenig
,
Sasha Franklin
Straszne dni
(2019)
Shira Arad
,
Yonatan Weinstein
Synonimy
(2019)
Neta Braun
,
Era Lapid
Najlepszy scenariusz
wygrane
Tel Awiw w ogniu
(2018)
Sameh Zoabi
Palestyński scenarzysta opery mydlanej ma napisać happy end zgodny z oczekiwaniami izraelskiego oficera.
nominacje
Geula
(2018)
Boaz Yehonatan Yaacov
,
Erez Kav-El
,
Yossi Madmoni
Kobieta pracująca
(2018)
Sharon Azulay Eyal
,
Michal Vinik
,
Michal Aviad
Peaches and Cream
(2019)
Gur Bentwich
The Unorthodox
(2018)
Eliran Malka
Zanurzenie
(2018)
Yona Rozenkier
Wyróżnieni w roku 2019
The Unorthodox
(
4/14
)
Peaches and Cream
(
2/11
)
Straszne dni
(
2/10
)
Mamy
(
2/7
)
Trylogia o miłości: Uwiązani
(
2/4
)
Kobieta pracująca
(
1/5
)
Synonimy
(
1/4
)
Tel Awiw w ogniu
(
1/4
)
Jonathan Agassi uratował mi życie
(
1/1
)
Yom Ragil
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.